obrazek     Dobór odpowiedniej strategii w firmie jest kluczowe dla jej powodzenia. Jedną z najważniejszych działów w firmie jest dział obsługi klienta. To tutaj klient ma okazje nas polubić i przywiązać się do naszej marki lub odejść zrezygnowany w poszukiwaniu innej firmy.

     W dzisiejszych czasach, gdzie Internet i sieć Web nie jest już ciekawostką a stał się symbolem naszych czasów - nie ma firmy która by nie komunikowała się z klientem przez sieć WWW. Internet jest miejscem spotkań – towarzyskich, biznesowych, naukowych itp.

obrazek     Zadaniem firmowej strony internetowej, jak było do niedawna już nie jest tylko podanie namiarów siedziby firmy i ew. katalog produktów. Posiadanie strony internetowej w naszych czasach to konieczność a nie ekstrawagancja. Nowoczesna strona internetowa oferuje możliwość kontaktu z firmą, umożliwia zaprezentowanie w atrakcyjny sposób jej ofertę i dostarcza dużo ciekawych i konkretnych informacji na temat działalności przedsiębiorstwa. Mimo to nadal wielu przedsiębiorców traktuje to medium jako ciekawostkę a nie szanse na udaną sprzedaż swojego towaru oraz promocję swojej firmy.

     Nowoczesne strony internetowe z powodzeniem wykorzystują już technologie wykorzystujące bazy danych, przekazy wideo i dźwięku. Naszym celem jest takie wykorzystanie tych technologii aby mogły zostać wykorzystane przez naszych klientów.obrazek Umiejętne wykorzystanie obrazu, dźwięku oraz zaawansowanych animacji umożliwia stworzenie prezentacji produktów, które z pewnością podniesie zainteresowaniem potencjalnych klientów. Aby nasza strona internetowa była wyróżniająca się spośród innych stron firmowych, nie powinniśmy stronić od najnowszych trendów dotyczących budowy stron www. Tak samo jak garnitur, samochód, siedziba naszej firmy – tak samo nasza strona internetowa jest wizytówką naszej osoby lub firmy.

     Aby efektywnie wykorzystać medium jakim jest Internet, służymy naszym Klientom pomocą w doborze lub zmianie wizerunku firmy reprezentowaną przez Internet.

     Na potrzeby naszych klientów tworzymy strony w technologiach:

  • XHTML
  • CSS
  • PHP
  • Java Script
  • MySQL (generalnie wszystkie bazy danych)
  • ASP
  • CMS
  • Flash

Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej oferty.

Copyright Aide © 2006 Prawo Autorskie
Beauty Skin Line Beauty Skin Line